+48 695 635 785
e-mail: kancelaria@vtec.com.pl

Pojazdy

Ubezpieczenie pojazdu


Dobór odpowiedniego ubezpieczenia samochodu może być wyzwaniem. W tak ważnej kwestii warto zaufać profesjonalistom. Wśród szerokiej oferty wybierzemy ubezpieczenie korzystne pod względem cenowym oraz zakresowym. Porównujemy wiele ofert dostępnych w ponad 2 towarzystwach. Składkę możemy rozłożyć na nawet 11 rat - dzięki temu nie obciążysz swoich  finansów niespodziewanymi wydatkami.


Jako niezależna kancelaria kierujemy się jedynie dobrem klienta. Może on wybrać spośród wielu korzystnych ofert. Rozłożenie składki na raty ułatwia jej spłatę. Nie ograniczamy się do przedstawienia oferty i podpisania umowy. W razie szkody naszym zadaniem jest dopełnienie wszelkich formalności, jej likwidacja oraz pomoc. Z nami śpisz spokojnie.


Sprostamy nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom naszych klientów. Oferujemy maksymalne zabezpieczenie i skrupulatną pomoc. Przy wyborze oferty bierzemy pod uwagę wszystkie parametry i wymagania. Z nami zyskasz bezpieczeństwo i komfort.


Zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Przyjmujemy wypowiedzenia umów do towarzystw. Przygotowujemy ofertę i ją prezentujemy. Wspieramy podczas zawarcia umowy ubezpieczenia. W przypadku szkody służymy pomocą.


U nas możesz zawrzeć polisy na:

  • OC (Odpowiedzialności Cywilnej) pojazdów mechanicznych - ubezpieczenie obowiązkowe. Pokryje ono koszty powstałe w wyniku zdarzenia drogowego, takiego jak kolizja lub wypadek, w którym byłeś sprawcą. Dzięki temu nie zostaniesz obciążony kosztami odszkodowania za straty mienia czy uszczerbku na zdrowiu: kosztami napraw pojazdów, leczenia, transportu i innymi.
  • AC (AutoCasco) - dobrowolne ubezpieczenie które chroni przede wszystkim Ciebie i Twój pojazd. Pokrywa nie tylko szkody powstałe podczas jazdy, ale także podczas postoju czy parkingu, takich jak kradzież czy uszkodzenie pojazdu.
  • ASSISTANCE (pomoc na drodze) - ubezpieczenie, które gwarantuje Ci całodobową pomoc, także poza granicami kraju. Pokrywa koszty powstałe podczas zdarzeń losowych - od wymiany żarówki czy koła po poważniejsze awarie.
  • NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) - ubezpieczenie dodatkowe kierowcy i pasażerów. Pokrywa koszty powstałe na skutek nieszczęśliwych wypadków.Kredyt na samochód

Czasem brakuje nam trochę pieniędzy do wymarzonego pojazdu. Jednak przy odrobinie pomocy może nam się udać zakupić samochód, motocykl czy quad. Pomożemy dobrać najlepsze warunki. Z nami będziesz się cieszył wolnością, jaką daje posiadanie własnego pojazdu, który w dzisiejszych czasach jest prawie niezbędny. Załatwimy wszystkie formalności. Pomożemy wybrać najlepszą drogę spłaty. Wszystkie drogi stoją otworem.

 

Powrót

VTEC Consulting

Kancelaria Kredytów i Ubezpieczeń

Bydgoszcz 85-027,
ul. Jagiellońska 64/10
( wejście od ulicy Krakowskiej, 1 piętro )
+48 695 635 785
e-mail: kancelaria@vtec.com.pl
www.vtec.com.pl