+48 695 635 785
e-mail: kancelaria@vtec.com.pl

Biznes

BIZNES - KREDYTY

Każdy przedsiębiorca wie, że w swoją firmę trzeba inwestować - zarówno czas, jak i pieniądze. Czasem jednak trochę brakuje, niezależnie od tego, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki, czy jesteś już doświadczonym przedsiębiorcą. Z pomocą przychodzą banki. Jednak wybór najlepszego kredytu z szerokiej oferty może okazać się dość trudny. Doświadczony ekspert kredytowy pomoże jednak wybrać najlepszy produkt dla naszego biznesu.


Otwarcie działalności z małą pomocą

Wielu początkujących przedsiębiorców rozwija swój biznes z zewnętrznym wsparciem finansowym. Banki posiadają szeroką ofertę pomocy przy otwieraniu własnej firmy. Jednak decyzja obarczona jest znacznym ryzykiem. Doświadczony ekspert kredytowy pomoże jednak nawet początkującemu przedsiębiorcy. Dzięki niemu możemy uniknąć licznych pułapek i wybrać kredyt lub pożyczkę dostosowaną zarówno do potrzeb, jak i możliwości naszego biznesu.


Kredyty i pożyczki dla firm

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kredytu gotówkowego, inwestycyjnego czy obrotowego- służymy radą i pomocą. Z nami skompletowanie dokumentów czy dopełnienie formalności nie będzie trudne. Dzięki nam skupisz się na tym,co najważniejsze - rozwoju swojej firmy i osiągnięciu sukcesu.

 

BIZNES - UBEZPIECZENIA

Prowadzenie działalności biznesowej wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Dlatego w trosce o naszych Klientów oferujemy profesjonalne wsparcie przy doborze właściwego ubezpieczenia. Pozwala to na spokojne funkcjonowanie i rozwój firmy bez ryzyka ponoszenia niepotrzebnych kosztów związanych z ewentualnymi szkodami. Przyjdź i przekonaj się jak wiele możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy!

Prowadząc działalność gospodarczą, jesteś odpowiedzialny za szkody powstałe na skutek czynności związanych z życiem zawodowym. Dlatego też warto pomyśleć o odpowiedniej polisie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, która pozwoli Ci ograniczyć finansowe straty, jakie niesie za sobą konieczność wypłaty odszkodowania.

Ubezpieczenie OC chroni przedsiębiorcę przed negatywnymi skutkami finansowymi roszczeń zgłaszanych przez osoby trzecie lub kontrahentów.

Oferujemy ubezpieczenia OC dla różnych grup zawodowych m.in.: lekarzy, księgowych, doradców podatkowych.

Ubezpieczenie Mienia Przedsiębiorstw jest podstawowym produktem ubezpieczeniowym dla Firm. Obejmuje ochroną szkody spowodowane w mieniu w wyniku działania szeregu ryzyk pochodzących od czynników zewnętrznych, zależnie od wykupionego zakresu ubezpieczenia. Zakres ochrony można rozszerzyć o ryzyka nietypowe, obejmujące np.:

 • strajki;
 • zamieszki;
 • szkody spowodowane działaniem prądu elektrycznego;
 • mienia w transporcie;
 • ryzyka budowlano-montażowe;
 • ochrony prawnej i podatkowej;
 • gwarancje należytego wykonania kontraktu;
 • zapłaty wadium;
 • usunięcia wad i usterek;
 • grupowe ubezpieczenia na życie i zdrowotne;
 • zagraniczne wyjazdy służbowe.
Powrót

VTEC Consulting

Kancelaria Kredytów i Ubezpieczeń

Bydgoszcz 85-027,
ul. Jagiellońska 64/10
( wejście od ulicy Krakowskiej, 1 piętro )
+48 695 635 785
e-mail: kancelaria@vtec.com.pl
www.vtec.com.pl