+48 695 635 785
e-mail: kancelaria@vtec.com.pl

Nieruchomości

Kredyt na mieszkanie

Każdy z nas chce mieć swoje miejsce na Ziemi. Swój bezpieczny kąt, do którego chce się wracać. Pomagamy w realizacji tych marzeń. Z nami inwestycja w dom lub mieszkanie jest łatwa. Przygotujemy atrakcyjne oferty finansowania, dzięki której zrealizujesz zakup, budowę, przebudowę lub remont nieruchomości.


Główne produkty finansowe, które realizujemy na potrzeby inwestycji w nieruchomości to:

  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty budowlano – hipoteczne
  • Kredyty konsolidacyjne hipoteczne
  • Pożyczki hipoteczne
  • Kredyty inwestycyjne zabezpieczone hipoteką
  • Nie ma dla nas sytuacji bez wyjścia - podejmujemy się również zleceń, które są trudne w realizacji. Nic nie stanie na przeszkodzie do spełnienia marzeń.


Jesteśmy firmą niezależną, nie posiadamy żadnych powiązań kapitałowych z bankami. Naszą jedyną motywacją jest dobro klienta. Dzięki temu możemy przedstawić naszemu klientowi wszystkie dostępne na rynku kredyty i pożyczki tak, aby mógł dokonać świadomego i dobrego wyboru finansowania. Jednocześnie, oferujemy produkty najbardziej renomowanych banków. Dzięki temu nasi klienci dostają kredyt lub pożyczkę idealnie dobraną do ich potrzeb.

 

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Przyzwyczajeni codziennością często zapominamy, że nasza nieruchomość także jest narażona na liczne problemy. Klęski żywiołowe, pęknięta rura czy włamanie to tylko niektóre z nich. Warto pomyśleć o ubezpieczeniu, które pokryje powstałe szkody. Z nami możesz ubezpieczyć , co tylko chcesz - od murów po mienie ruchome. Pomożemy wybrać najkorzystniejszą opcję, dostosowaną według potrzeb i możliwości. Z nami nie dasz się zaskoczyć.

 

Powrót

VTEC Consulting

Kancelaria Kredytów i Ubezpieczeń

Bydgoszcz 85-027,
ul. Jagiellońska 64/10
( wejście od ulicy Krakowskiej, 1 piętro )
+48 695 635 785
e-mail: kancelaria@vtec.com.pl
www.vtec.com.pl