+48 695 635 785
e-mail: kancelaria@vtec.com.pl

Podróż

Niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz na chwilę czy na dłużej, podróżujesz regularnie lub od czasu do czasu - wiesz, że każda podróż to ryzyko. Każda sytuacja awaryjna może wiele nas kosztować - także finansowo. Dobrze dobrane ubezpieczenie pomoże uniknąć nam dodatkowych wydatków i przygotuje na każdą ewentualność.

Szeroki zakres ubezpieczeń podróżnych
Z dobrze skrojonym ubezpieczeniem nie musisz martwić się o dodatkowe koszty z powodu zaistniałej szkody. Dla naszych klientów mamy oferty ponad 20 firm ubezpieczeniowych. Świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku podróży po Polsce, ale też za granicę. Pokryją nieprzewidziane koszta, także te związane z uszkodzeniem ciała lub długotrwałym leczeniem. Możemy także ubezpieczyć bagaż zarówno podręczny jak i główny.

Wyjazd do pracy czy relaks?
Nie ważny jest cel wyjazdu ale komfort i bezpieczeństwo pozwalające  skupić się na tym, co jest w podróży najważniejsze - realizacji celów zawodowych lub relaksie.

Pomagamy w doborze ubezpieczenia zarówno wyjeżdżających od czasu do czasu, jak i tych stale w podróży. Oferujemy zakres od najbardziej podstawowego po ten stworzony dla osób o większych wymaganiach indywidualnie dla każdego klienta zgodnie z oczekiwaniami - aby podczas podróży nie musiał się martwić dodatkowo.

Dla osób szczególnie aktywnych podczas wyjazdów, oferujemy również specjalne ubezpieczenie. Zawiera ono między innymi organizację i pokrycie kosztów leczenia, wypłatę świadczenia w razie nieprzewidzianych okoliczności.

Dobre ubezpieczenie pomoże nawet w najtrudniejszej sytuacji.

 


Powrót

VTEC Consulting

Kancelaria Kredytów i Ubezpieczeń

Bydgoszcz 85-027,
ul. Jagiellońska 64/10
( wejście od ulicy Krakowskiej, 1 piętro )
+48 695 635 785
e-mail: kancelaria@vtec.com.pl
www.vtec.com.pl