+48 695 635 785
e-mail: kancelaria@vtec.com.pl

Zdrowie i życie

Utrata życia lub zdrowia przez bliską osobę może postawić całą rodzinę w trudnej sytuacji. Wiąże się to często z dodatkowymi wydatkami, które może pokryć ubezpieczenie. Spośród szerokiej oferty różnych towarzystw ciężko wybrać to, które zabezpieczy nas w każdej sytuacji.


Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie zazwyczaj kojarzy się z tym oferowanym przez zakład pracy. Jednak nie zawsze jest ono najkorzystniejsze. Wielu z nas oczekuje od ubezpieczenia czegoś więcej. Wybór dobrego ubezpieczenia jest często jedną z pierwszych i zarazem bardzo poważnych decyzji zarówno życiowych jak i finansowych.

Nasi eksperci pomogą w doborze ofert nawet dla najbardziej wymagającego klienta. Od najprostszych ubezpieczeń po te z dodatkowym zakresem - u nas znajdziesz wszystko z ponad 20 towarzystw. Omówimy wszystkie szczegóły i jasno przedstawimy ofertę - wiemy, jak ważna jest szczerość. Z nami świadomie ubezpieczysz swoje życie.


Ubezpieczenie zdrowotne

Zdrowie jest bardzo ważne. Wielu z nas chce zadbać o nie kompleksowo. Wysoką jakość obsługi i krótkie kolejki zapewnia ubezpieczenie zdrowotne. Zdobywa ono coraz większą popularność. Regularna opłata jest znaczną inwestycją w nasze zdrowie i doskonałym zabezpieczeniem w nagłych sytuacjach. Wspólnie zadbamy o zdrowie i komfort. Z nami najlepszych specjalistów i najwyższej jakości sprzęt masz na co dzień.

 


Powrót

VTEC Consulting

Kancelaria Kredytów i Ubezpieczeń

Bydgoszcz 85-027,
ul. Jagiellońska 64/10
( wejście od ulicy Krakowskiej, 1 piętro )
+48 695 635 785
e-mail: kancelaria@vtec.com.pl
www.vtec.com.pl